Dental Turizm

Türkiye, diş hekimliği bakımından tüm dünyada giderek artan bir üne sahiptir. Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinden, Amerika'dan ve bazı Arap ülkelerinden Türkiye'ye gelen hastalara, implant ve estetik diş hekimliği uygulamaları başta olmak üzere, ağız ve diş sağlığına ilişkin tüm tedavi hizmetleri verilmektedir.

Ağız ve diş tedavi hizmetlerinde Türkiye'yi tercih etmek için çok nedeniniz var. İşte size birkaç neden:

· Türkiye'deki ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde cerrahi ve klinik tedavi ücretleri Avrupa ve Amerika'ya göre çok düşüktür.

· Ülkemiz, sağlık alanında uluslararası anlamda önemli ivme kazanmıştır. Sağlık yatırımları sayesinde özel sağlık kuruluşlarının sayısı artmış, yurt dışına hizmet verebilecek kapasitede tesisler faaliyete geçmiştir. ülkede diş sağlığı hizmetleri konusunda son teknolojik ürünler ve en yeni yöntemler kullanılmaktadır.

· Ülkemizdeki ağız ve diş sağlığı hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, tam donanımlı merkezlerde, A'dan Z'ye ağız ve diş sağlığına ilişkin tüm tanı, teşhis, tetkik ve tedaviler tek çatı altında yapılabilmektedir.

· Ülkemizin sağlık turizmi konusunda tercih edilmesindeki bir diğer önemli etken de güler yüzlü tedavi, hasta odaklı sağlık hizmetleri ve hasta memnuniyetine öncelik veren iletişim yaklaşımıdır.

· Ülkemizin tarihi, doğal güzellikleri, tesis kalitesi, dört mevsim ayrı güzellikteki yerleri ile tam bir turizm cenneti olması da sağlık turizmini cazip hale getirmektedir.

Diş tedavileriniz için Türkiye'ye gelin. Hem gezin hem de iyileşin.

Turizm cenneti Bodrum'da diş tedavisi için birkaç sebep daha;

Diş tedavisinin üzerine yoğunlaşılmış farklı ülkelerde, cazip fiyatlarla tedavi olmanın yanı sıra seyahat etme olanağı da sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Bodrum gibi bir turizm cennetinde tedavinizi olabilir aynı zamanda kısa bir tatil yapıp, Bodrum yarımadasını keşfe çıkabilirsiniz.

Kendi ülkenizde diş tedavinize harcayacağınız ücretin dörtte birini ödeyerek, geriye kalan bütçeyle gidiş-dönüş uçak biletinizi alabilir, konaklama ve yeme-içme masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Diş tedavisi için ülkemize gelen yurt dışı hastalarının yanı sıra, izinleri için ülkesine gelen gurbetçi vatandaşlarımız da, özellikle yaz aylarında ve izin dönemlerinde diş tedavilerini Türkiye'de yaptırmayı tercih etmektedir.

Diş tedavisi için yurt dışından merkezimize gelecek olan hastalarımız, tedavileri ve tahmini/yaklaşık ücret konusunda bizimle iletişime geçebilir. Hastalarımız bize panoramik röntgenlerini ve/veya raporlarını e mail ulaştırabilir. Uzman diş hekimlerimiz bu röntgenleri inceleyerek, size uygulanacak tedavi türü, tedavinin tahmini süresi ve bütçesi konusunda kapsamlı bilgi verebilir.

Bodrum Resimler