Hakkimizda

Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bodrum ‘da 2014 yılında Diş Hekimi Gülnaz Aydın tarafından kurulmuştur. 4 hasta üniti, panoromik röntgen, 3D çene ve diş tomografisi ile kliniğimizde; oral diagnoz ve radyoloji, tedavi, periodontoloji, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Özel Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile "sizin sağlığınız , bizim hayatımız" misyonunu benimseyerek çalışmaktadır.

Misyonumuz; Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak, Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme, yenilik ve uygulamaları takip ederek uluslar arası düzeyde hizmet verebilmek. Sürekli eğitim yöntemlerini kullanarak gelişmeye açık olmak, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı üst düzey kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

Vizyonumuz;  Hem yerli hem yabancı hastalara hizmet etmeyi hedefleyen Özel Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak vizyonumuz; dinamik ve güler yüzlü hekim ve personel kadrosu ile sürekli gelişen teknolojiyi takip etmek, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeden uluslar arası düzeyde hizmet vererek diş hekimliği mesleğine katkı sunmak amacı ile kendimizi geliştiren ve yenileyen bir kurum olmaktır.