DENTAL TURİZM NEDİR ?

Türkiye, Avrupa'da sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Bunun sebebi, özellikle diş hekimliği alanındaki sağlık servislerindeki ileri teknoloji ve hizmet kalitesidir. Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında ülkemiz daha uygun maliyetli hizmet vermektedir. Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.
Yurt içi ve yurt dışından gelen siz değerli hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız, tomografi ve panaromik röntgen gibi görüntüleme sistemleri ile hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan kliniğimizde ihtiyacınız olan tüm tedaviler profesyonel ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Kliniğimizde tedavi olmak isteyen hastaların; kendi ülkesinde çektirdiği panoromik röntgeni e-mail yoluyla bize ulaştırması gerekmektedir. Röntgen incelenip, yaptırmak istedikleri tedavi talepleri değerlendirilerek; tüm alternatif tedavi seçenekleri, tedavi süresi, prosedürü ve maliyeti hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Hastamız tedaviye onay verdikten sonra randevunuz ayarlanarak tedavinize hızlı bir şekilde başlanabilmektedir.
Bizi hemen arayın, güzel bir gülüşe kavuşun..
Dent Halikarnas Ailesi olarak kliniğimize gelen siz misafirlerimizin sağlıklı bir gülüşe sahip olması için çalışıyoruz. Diş hekimine gitmenin bazılarımız için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kliniğimizin evinizi aratmayan sakinleştirici, rahat ortamında sizi ağırlayarak sorunlarınızı gideriyoruz. Dent Halikarnas'a geldiğinizde ağız ve diş problemleriniz için uzman hekim kadromuz ve profesyonel ekibimizle sizler için en doğru çözümü buluyoruz. Kliniğimize gelmeden önce yapmanız gerekenler ;

Tanışma 

Formu doldurarak ihtiyacınız olan tedaviyi belirtin, varsa röntgeninizi ya da fotoğrafınızı gönderin.

Tedavinizi Planlayalım

Uzman doktorlarımız tedavinizi planlayacak, 24 saat içinde size dönüş yapılacaktır.

Tedavi Süreci

Planlanan tedaviniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Kontrol

Tedavinizin sonrasında kontrolünün yapılması ve hastalarımızın mutlu bir şekilde uğurlanması.

dental turizm