Dt. Gülnaz AYDIN

Estetik Diş Hekimi


1985 yılında Trabzon‘da doğan Gülnaz Aydın, 2002 yılında Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde başlamıştır ve eğitim süreci olan 5 yılın ardından 2007 yılında diş hekimi unvanını almıştır.
2007-2013 yılları arasında çeşitli polikliniklerde çalışırken bu süreçte kendini geliştirmek ve diş hekimliği misyonunu yenilemek amacı ile yurt içi ve yurt dışı bilimsel kongre, sempozyum ve kurslara katılarak mesleğin gelişen ve yenilenen yüzünü yakından takip etmiştir. 2014 yılında Bodrum’a yerleşerek özel Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuş olup mesleki çalışmalarını buradan yürütmektedir.
Dental implantoloji ve estetik diş hekimliği alanına ağırlık vermekte olan diş hekimi Gülnaz Aydın All on 4 tedavisi , implantoloji , estetik gülüş dizaynı tedavi yöntemlerinde yoğunlukla çalışmalarını sürdürmektedir.
Bir diş hekimi olarak misyonunu kendi cümleleri ile ifade etmiştir.
‘’Yaşadığımız bilim ve teknoloji çağında görülen hızlı gelişim ve değişimleri hastalarımın tedavi yöntemlerine uyarlayarak, hastalarıma bilgi ışığında en doğru ve yenilikçi tedaviyi sunabilmek benim diş hekimliği misyonumu oluşturmaktadır. ‘’

Mesleki ilgi alanları: Dental implantoloji ve implant üzeri protezler, Estetik diş hekimliği, lamina, zirkonyum kaplamalar, gülüş tasarımı 
Yabancı Dil: İngilizce.


Beni Takip Edin!

Dt. Kübra AYDIN

Estetik Diş Hekimi

1994 yılında Trabzon’da doğan Kübra Aydın 2014 yılında Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Sonrasında eğitim hayatına İstanbul Birûni Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde başlamış ve eğitim süreci olan beş yılın ardından 2020 yılında diş hekimi ünvanını almıştır. Aynı yıl içinde Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışma hayatına başlamıştır.

Mesleki ilgi alanları: Dental implantoloji ve implant üzeri protezler, Estetik diş hekimliği, lamina, zirkonyum kaplamalar, gülüş tasarımı 
Yabancı Dil: İngilizce.


Beni Takip Edin!

Dt. Reşat Barış BARUTÇU

Estetik Diş Hekimi


1999 yılında Muğla'da doğan Reşat Barış Barutçu, 2017 yılında Fethiye Belediye Fen Lisesi'nden mezun olmuştur.
Eğitim hayatına Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde devam etmiş ve beş yıllık eğitimini tamamladıktan sonra 2022 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun olmuştur.
Aynı yıl içerisinde Dent Halikarnas Ağız ve diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışma hayatına başlamıştır. Halen kliniğimizde kadrolu hekim olarak hastalarımızın tedavisini yapmaktadır.

Mesleki ilgi alanları: Endodontik Tedaviler, Estetik Dolgular, İmplant üstü protezler, Dental Protez Tedavileri, Zirkonyum- Porselen Kaplamalar
Yabancı Dil: İngilizce.


Beni Takip Edin!

Dt. Mürüvvet DİRİK

Estetik Diş Hekimi

1995 yılında Muğla'da doğan Mürüvvet Dirik, Milas Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Sonrasında eğitim hayatına Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başlamış ve eğitim süreci olan 5 yılın ardından 2019 yılında Diş Hekimi ünvanını almıştır.
Alanında kendini geliştirmek ve modern teknikleri takip etmek için birçok kongre ve seminere katılmıştır.
2021 yılında Dent Halikarnas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışma hayatına başlamış olup, o tarihten itibaren kliniğimizde kadrolu hekim olarak görev yapmaktadır.

Mesleki ilgi alanları: İmplant Üstü Protezler, Zirkonyum Kaplamalar, Estetik Diş Hekimliği, Endodontik Tedaviler, Çocuk Diş Hekimliği
Yabancı Dil: İngilizce.


Beni Takip Edin!
doktorlarımız