Diş Tatili


Turizm denildiğinde aklımıza çoğunlukla deniz tatili ve kumsalda güneşlenme yada yabancı bir ülkenin ünlü turistik şehir yada yerlerini keşfetmek geliyor.Ancak son yıllarda, insanların birçoğunun ilgilendiği yeni bir turizm seçeneği var: diş turizmi.Yani yaygın adıyla bilinen dental turizm sayesinde dişleriyle ilgili sorunları olan yada estetik diş isteyen binlerce kişi , diş tedavisi için yabancı ülkelere seyahat ediyor. Türkiye' de dental turizm için hem uygun fiyatlı hemde tarihi ve doğal dokusuyla en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

Diş turizminin başlıca tercih sebepleri düşük maliyetle kaliteli ve keyifli diş tedavisi hizmetlerinden faydalanmaktır. Örnek vermek gerekirse Almanya, İngiltere, İrlanda, Hollanda, Belçika, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi gelişmiş ülkelerde diş tedavileri birçok ülkeye göre pahalı olabiliyor.

Dünyanın bir çok ülkesinden insanlar ülkemize hem daha az maliyetle istedikleri veya çeşitli konsültasyonlar sonucunda kendileri için uygun görülüp tavsiye edilen tedavileri olurken eşsiz doğanın ve tarihi yerlerin tadını çıkarabilmekteler. Bodrum Dental Tatil ve Bodrum Dental turizm için Dent Halikarnas Diş Kliniği hizmetinizde.Please Wait